51,98 € s PDV-om
Na zalihi
kom

Proizvođač: BestentŠifra proizvoda: B-SK-21361 Dostava i plaćanje

Nogometni gol s mrežom za djecu 240x150x90cm idealan za dječji nogomet i hokej. Napravite igralište u vrtu gdje će vaše dijete igrati utakmice, pucati na golove i vježbati preciznost. više

Svaki mali nogometaš sanja da ima svoj vlastiti teren na kojem će moći trenirati. Set uključuje 1 nogometni gol s mrežom, tako da vaša djeca mogu uživati ​​u nogometnoj utakmici kod kuće u vrtu ili bilo gdje u parku. Nogometni gol može izdržati svaki ozbiljan gol, zahvaljujući klinovima koje pričvrstite za tlo i čvrstim mrežama gola.

IDEALNO ZA VRT ILI ZEMLJIŠTE

Stvorite privatni nogometni teren u svom vrtu, parceli ili trgu! Zabavite se još više, zabijajte golove, vježbajte ciljanje i prestanite loviti loptu. Nogometni gol odličan je način za treniranje s prijateljima, obitelji, djecom i vježbanje igre. Kad god želite - bez odlaska na teren.

Kvalitetni MATERIJALI

Gol je vrlo stabilan, izrađen od čeličnih cijevi (profila) obloženih prahom. Debeli zidovi profila povećavaju stabilnost i težinu gola, čime se izdvaja od drugih proizvoda slične veličine. Zaboravite na prevrtanje gola nakon svakog udarca, plus 4 pričvrsne igle čvrsto ugrađuju gol u tlo.